Návrhy

Ako zistím, či mám dostatočne kvalitné fotografie ?

Fotografie s dostatočným rozlíšením spravíte s fotoaparátom, ktorý má rozlíšenie aspoň 4 megapixely. O kvalite fotografií Vás počas práce v dizajnére informuje systém malou ikonkou v rohu fotografie.V prípade foto obrazov môže nastať situácia, že program informuje, že fotografia má nízke rozlíšenie . Táto informácia sa zobrazuje na základe prepočítania pre tlačovú kvalitu 300 DPI - čo kvalita zbytočne vysoká pre obraz, ktorý je umiestený na stene s veľkou pohľadovou vzdialenosťou .Treba si uvedmiť, že pri vytváraní výrezov z fotografií bude mať výsledný výrez menšie rozlíšenie ako pôvodná fotografia.

Platby

Ako viem uhradiť objednávku ?

Objednávky je možné uhradiť priamo počas nákupného procesu. Akceptované su všetky typy platobných kariet, platba prostredníctvom internet bankingu alebo PayPal.

Zľavy

Poskytujete množstevné zľavy ?

Pre poskytnutie množstevných zľiav nás prosím kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

Objednávanie

Je možné objednávku stornovať ?

Vzhľadom na to, že produkty sú vyrábané podľa osobitých požiadaviek zákazníka ( z fotografií ) , nie je možné objednávku stornovať ani vrátiť ako klasický tovar .Táto výnimka je udelená v § 7 , ods. 6 ,písmeno c Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov .Objednávka je automaticky spracovávaná systémom ihneď po prijatí a nie je v nej možné robiť akékoľvek úpravy .

Doručovanie

Viem si tovar vyzdvihnúť osobne ?

Áno, tovar je možné vyzdvihnúť osobne v našej prevádzke v Nitre, na Kasalovej 19 .

Koľko trvá doručenie kuriérom ?

Doručenie trvá zväčša 1 pracovný deň . Doručenie sa môže predĺžiť, pokiaľ sa jedná o predvianočné pobdobie.

Reklamácie

Ako postupovať v prípade reklamácie ?

V prípade, ak si želáte reklamovať dodaný produkt, je ho potrebné zaslať na adresu sídla spoločnosti: ALBUMO, s.r.o., Kasalova 19, 949 01 Nitra. V prípade, ak bola zásielka poškodená pri preprave, je možné produkt vopred nafotiť a zaslať emailom nafotené zábery poškodenia. V tomto prípade sa može vybavenie reklamácie urýchliť. Pri preberaní je potrebné spísať s kuriérom formulár pre poškodenie zásielky.